Избери Очаквана дата на доставка
-
Бетонобъркачки и колички(4 Продукта)
-
Вибратори за бетон(1 продукт)
-
Аксесоари за термични котли(27 Продукта)
-
Гръмоотводи и аксесоари(149 Продукта)
-
Дренажна система(436 Продукта)
-
Аксесоари за вътрешно стълбище(46 Продукта)
-
Скелета(1 продукт)
-
Термоизолация и аксесоари(52 Продукта)
-
Хидроизолация и аксесоари(27 Продукта)
-
Дървени плоскости(10 Продукта)
-
Шлайф машини за бетон(1 продукт)
-
Декоративни мазилки и пиедестали(206 Продукта)
-
Аксесоари за боядисване и измазване(286 Продукта)
-
Бои и пигменти(1786 Продукта)
-
Кит и лепило за фаянс(49 Продукта)
-
Первази, изолация и аксесоари за паркет(5 Продукта)
-
Декоративни профили(12 Продукта)
-
Лепила за хидроизолация и топлоизолация(67 Продукта)
-
Ламперии и аксесоари(26 Продукта)
-
Грундове и разредители(119 Продукта)
-
Решения за повърхностна обработка(5 Продукта)
-
Цимент, хоросан и добавки(42 Продукта)
-
Тротоари и бордюри(1 продукт)
-
Гипсокартон и аксесоари(9 Продукта)
-
Интериорни врати(125 Продукта)
-
Катинари(57 Продукта)
-
Аксесоари за врати(447 Продукта)
-
Прозорци и капандури(5 Продукта)
-
Дръжки за врата(309 Продукта)
-
Патрони за врата(25 Продукта)
-
Панти(140 Продукта)
-
Ключалки и секретни брави(132 Продукта)
-
Въжета(90 Продукта)
-
Винтчета, дюбели и крепежни елементи(3449 Продукта)
-
Пирони(75 Продукта)
-
Покривни елементи(169 Продукта)
-
Пана, огради и аксесоари(124 Продукта)
Емайллак Deco Color, За обновяване на чугунени/стоманени/акрилни вани, 500 мл
в наличност
Цена/л: 74,90 €
37,45 €
48,20 €
Латексна боя за стени, I SEE, тъмно капучино, 10л, мат, комплект от 2 слоя
в наличност
Цена/л: 8,09 €
80,86 €
Интериорна латексна боя, I SEE, 10L, цвят сиво-градински чай, пълно покритие след 2 слоя
в наличност
Цена/л: 7,71 €
77,10 €
Лак за дърво Vidaron, 0,75л, прозрачен, гланцов финиш, устойчив на атмосферни влияния
не се предлага
Цена/л: 22,48 €
16,86 €
Боя за дърво, Vidaron, лак за екстериор, 0,75л, безцветен, сатенен финиш
не се предлага
Цена/л: 22,48 €
16,86 €
Латексна боя за стени, I SEE, пудрено розова, 10л, покривност 7м2/л, 2 слоя
в наличност
Цена/л: 7,30 €
73,05 €
Спрей боя за маркировки, Colormark, червен, 750 мл, устойчива на атмосферни влияния
не се предлага
Цена/л: 36,42 €
27,32 €
67,23 €
Структурна фасадна боя NIKKI 5L антрацит RAL7016
в наличност
77,14 €
164,83 €
Латексна боя за стени, I SEE, лилав люляк, 5л, мат, покривност 7м2/л, 2 слоя
в наличност
Цена/л: 11,91 €
59,55 €
164,64 €
Миеща се боя за стени, I SEE, люляково виолетово, 5L, мат, покривност 7м2/л
в наличност
Цена/л: 10,99 €
54,95 €
Латексова боя за интериор, I SEE, 10L, светло турско розово, покритие 7м2/Л, 2 слоя
в наличност
Цена/л: 7,63 €
76,31 €
164,64 €
Боя SOPRO SAPHIR FUGA 16, 2 кг, светло сива
в наличност
12,85 €
I SEE латекс за стени, топло бежов пастел, 2л, пълно покритие след 2 слоя
в наличност
Цена/л: 20,63 €
41,26 €